Skip to content
OMA MajaNet

Meie ettevõte pakub interneti püsiühendust Harju ja Raplamaal, nii füüsilistele kui ka juriidilistele isikutele. Internetiühenduse kiirus on kuni 100 Mbit/s. Liitumine on tasuta.

Missioon
Me püüdleme avardada iga inimese võimalusi saada piirideta informatsiooni, kasutades kõiki telekomuniikatsiooni võimalusi.

Visioon
Maailm, kus ligipääs Internetiga on lihtsam, kättesaadavam ja odavam.

Arve interneti eest saadame e-maili teel. Soovi korral on võimalik saada arvet posti teel. Mugavaks maksmiseks soovitame sõlmida pangas või e-pangas otsekorraldusleping.

Otsekorraldus lepinguga sõlmitakse kolmepoolne nõusolek kliendi ,panga ja OMA MajaNeti-ga, Oma Majanet OU. Lepingu sõlmimisel klient määrab makse kuupäeva ja piirsumma, mille alusel toimub makse panga kaudu ilma teenustasuta.

Teenue eest tasumiseks läbi interneti panga, teostatakse maksekorraldus , milles näidatakse ära OMA MajaNet arveldusarve ja summa, mille alusel toimub võib toimuda makse ööpäevaringselt. Ülekannet internet pangas saab teostada ööpäeva ringselt. Ülekannete eest võib pank küsida teenustasu.

Ülekande tegemiseks panga kontoris võib olla kliendil arveldusarve. Ülekande eest panga kontoris lisatakse ülekande teenustasu.